Vazonas su orchidėja Vanda

20,66 EUR
Kiekis

 

 

 

 

Vazonėlis su orchidėja "Vanda"

5
4 Prekės

Charakteristikos

Gėlės
Orchidėjos

1. Kur pristatote gėles?

Skintas gėles ir skintų gėlių kompozicijas pristatome Šiaulių apskrityje. Dirbtinių gėlių kompozicijas pristatome visoje Lietuvoje. Jei norite, kad atsiųstume dirbtinių gėlių kompozicijas į kitą miestą Lietuvoje, prašome susisiekti su mumis. 

2. Kokia pristatymo kaina?

Pristatymas Šiaulių miesto ribose kainuyoja €4. Pristatymas Šiaulių rajono ribose, už miesto ribų kainuoja €7.  

3. Kaip galima atsiskaityti?

Atsiskaitymas pas mus yra paprastas ir 100% saugus. Galimi šie atsiskaitymo būdai:

  1. Internetinė bankininkystė. Pasirnkus šį būdą, būsite nukreipti į Opay mokėjimų sistemą, kurioje galėsite atsiskaityti prisijungdami prie savo banko elektroninės sistemos.
  2. Paypal. Šis mokėjimo būdas patogus gyvenantiems užsienyje. Būsite nukreipti į Paypal mokėjimo sistemą, kur galėsite prisijungti prie savo paskyros ir atlikti apmokėjimą.
  3. Paypal- mokėjimo kortele. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į Paypal mokėjimo sistemą, kurioje iš karto galėsite atsiskaityti naudojantis Visa arba Mastercard mokėjimo ar kredito kortelėmis.
  4. Bankinis pavedimas. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, galėsite pateikti užsakymą ir po to apmokėti atliekant pavedimą į mūsų banko sąskaitą (internetu ar nuėjus į banką). Naudojant šį būdą, reiktų, kad apmokėjus atsiųstumėte mokėjimo kopiją į info@siauliugeles.lt.

4. Kada pristatysite gėles?

Gėlės yra prisattomos Jūsų pasirinktą dieną, pasirinktu laiku. Laiką ir datą galima pasirinkti pildant pristatymo detales. 

5. Prieš kiek laiko reikia pateikti užsakymą?

Užsakymą paprastai reikia pateikti likus trims valandoms iki pristatymo laiko (Pirmadie.nį-Šeštadienį). Jei norite pristatymo Sekmadienį, užsakymą vėliausia reiktų pateikti iki tos savaitės šeštadienio 18.00. Jei reikia pristatyti gėles skubiai, prašome susisiekti su mumis ir jei nebūsime labai užsiėmę, galėsime užsakymą įvykdyti per valandą ir greičiau (priklauso nuo užsakomų gėlių). Mūsų tel. +37060029055

6. Ar galite prie puokštės pridėti dovanėlę (saldainių,tortą, šampano ir t.t)?

Pirkdami gėles galite iš mūsų pirkti ir mūsų parduotuvėje esančių saldainių ir pliušinių meškučiu. Jei norite, kad pridėtume kokią kitą dovanėlę, prašome, susisiekti su mumis ir mes galėsime už Jus nupirkti ir pridėti pageidaujamą dovanėlę. 

7. Kas atsitiks jei nepavyks pristatymas?

Nepavykus pristatymui visada bandome susisiekti su gavėju ir išsiaiškinti kur jis yra ir kaip būtų įmanoma pristatyti gėles. Jei gavėjas tuo metu bus tame pačiame mieste kaip, kad buvo užsakytos gėlės, nuvešime gėles ten kur yra gavėjas. Iš esmės padarome viską, kad vienaip ar kitaip gėlės būtų pristatytos. Blogiausiu atvėju susisieksime su užsakovu ir suderinsime ką reiktų daryti toliau. Labai svarbu palikti teisingus kontaktinius telefono numerius, tiek gavėjo tiek užsakovo. 

Pridėkite dovanėlę:

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: