• Skintos gėlės ir puokštės su skintomis gėlėmis yra pristatomos Šiaulių rajone. Dirtbtinės gėlės yra pristatomos visoje Lietuvoje.  Pristatymas Šiaulių miesto ribose kainuoją €4, o perkant už €30 ir daugiau, pristatymas yra nemokamas. Pristatymas Šiaulių rajono ribose kainuoja €7 perkant už €30 ir daugiau, perkant už €30 ir mažiau, pristatymas kainuoja €15.Pristatymas už Šiaulių rajono ribų, Šiaulių apskrityje kainuoja €20. Miegančias rožes bei kompozicijas pristatome visoje Lietuvoje per LP Express paštomatus ar kurjerį. Pristatymo kaina €5 ir prekė bus atsiųsta į artimiausią paštomatą (pagal nurodytą pristatymo adresą). Neatsakome už siuntimo metu padarytą žalą siuntiniui. Prekė turėtų būti pristatyta per 1-2 darbo dienas. 

  •  Pristatymo laikas ir data yra pasirenkami pildant užsakymo detales. (Pasiliekame teisę keisti pristatymo kainą tam tikromis dienomis, esant dideliam užsakymų kiekiui). Jei norite, kad pristatytume už Šiaulių rajono ribų, prašome susisiekti su mumis. 

  • Gėlės pristatotomos į namus, darbą, restoraną, ligoninę ar į kitą pageidaujamą vietą. Prekes taip pat galima atsiimti mūsų parduotuvėje "Orchidėja" Turgaus a. 13, Šiauliai. Pristatymo laikas ir data pasirenkami pildant užsakymo detales. 

  • Pristatymo laikas: Pirmadienį- Šestadienį 08:30-22.00; Sekmadienį 09:00-22:00. Galima pristatyti ir kitu laiku, bet reikia derinti individualiai. 

  • Jei užsakomos puokštės, užsakymas turi būti pateiktas ne ankščiau kaip 3 valandos iki pristatymo laiko, nes reikia laiko pagaminti puokštę. Jei užsakomos tik gėlės, užsakymą galima pateikti 1 valanda iki pristatymo laiko (jei užsakymas Šiaulių miesto ribose). Jei pristatymo adresas yra už Šiaulių miesto ribų užsakymo laikas turi būtų ne mažiau nei 24 val. iki pristatymo laiko. Pristatymai tai pačiai dienai kaip užsakymo diena priimami iki 17.00.Jei pristatymo adresas yra už Šiaulių apskrities ribų, tikslaus pristatymo laiko negalime garantuoti, nes prekė bus pristatya trečios šalies. Dažniausia pristatymo laikas yra 2-3 darbo dienos, priklausomai nuo to kada pateikiamas užsakymas.

  • Neatsakome už pristatymą, jei buvo nurodytas neteisingas pristatymo adresas ir kontaktai. Nepavykus pristatymui, prekes būtina atsiimti mūsų parduotuvėje Turgaus a. 13, Šiauliai.