• Sumažinta kaina

Puokštė dėžutėje su Rafaelo "Saldus bučinys"

40,00 EUR
35,00 EUR Sutaupote 5,00 EUR
Su PVM
Puokštės dydis (Nuotraukose vidutinio dydžio puokštės)
Kiekis

PayPal Acceptance Mark

  • Užtikrintas saugus atsiskaitymas ir duomenų saugumas. Naudojame saugias ir patikimas apmokėjimo platformas Paypal ir Opay. Taip pat pas mus yra įdiegtas SSL sertificatas, kuris užtikrina Jūsų duomenų saugumą. Užtikrintas saugus atsiskaitymas ir duomenų saugumas. Naudojame saugias ir patikimas apmokėjimo platformas Paypal ir Opay. Taip pat pas mus yra įdiegtas SSL sertificatas, kuris užtikrina Jūsų duomenų saugumą.
  • Nemokamas pristatymas Šiauliuose perkant už €30 ir daugiau. 
Visada garantuotas pristatymas. Pristatysime į darbovietę, namus, mokyklą ar net pas patį Karlsoną ant stogo :) Nemokamas pristatymas Šiauliuose perkant už €30 ir daugiau. Visada garantuotas pristatymas. Pristatysime į darbovietę, namus, mokyklą ar net pas patį Karlsoną ant stogo :)
  • Garantuota kokybė. Mes dirbame floristikos srityje jau daugiau nei 20 metų. Garantuota kokybė. Mes dirbame floristikos srityje jau daugiau nei 20 metų.
  • Reikia konsultacijos? +37060029055 Reikia konsultacijos? +37060029055
116
43 Prekės

1. Kur pristatote gėles?

Skintas gėles ir skintų gėlių kompozicijas pristatome visoje Šiaulių apskrityje. Dirbtinių gėlių kompozicijas prostatome visoje Lietuvoje.

2. Kokia pristatymo kaina?

Pristatymas Šiaulių miesto ribose kainuyoja €4 jei užsakoma už €30 ir mažiau. Užsakant už €30 ir daugiau, pristatymas Šiaulių miesto ribose yra nemokamas. Pristatymas Šiaulių rajono ribose, už miesto ribų kainuoja €7, o pristatymas Šiaulių apskrities ribose, už Šiaulių rajono ribų kainuoja €10. Dirbtinių kompozicijų pristatymas likusioje Lietuvoje kainuoja €10 ir yra siunčiamos per kurjerį.

3. Kaip galima atsiskaityti?

Atsiskaitymas pas mus yra paprastas ir 100% saugus. Galimi šie atsiskaitymo būdai:

  1. Internetinė bankininkystė. Pasirnkus šį būdą, būsite nukreipti į Opay mokėjimų sistemą, kurioje galėsite atsiskaityti prisijungdami prie savo banko elektroninės sistemos.
  2. Paypal. Šis mokėjimo būdas patogus gyvenantiems užsienyje. Būsite nukreipti į Paypal mokėjimo sistemą, kur galėsite prisijungti prie savo paskyros ir atlikti apmokėjimą.
  3. Paypal- mokėjimo kortele. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į Paypal mokėjimo sistemą, kurioje iš karto galėsite atsiskaityti naudojantis Visa arba Mastercard mokėjimo ar kredito kortelėmis.
  4. Bankinis pavedimas. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, galėsite pateikti užsakymą ir po to apmokėti atliekant pavedimą į mūsų banko sąskaitą (internetu ar nuėjus į banką). Naudojant šį būdą, reiktų, kad apmokėjus atsiųstumėte mokėjimo kopiją į [email protected]

4. Kada pristatysite gėles?

Gėlės yra prisattomos Jūsų pasirinktą dieną, pasirinktu laiku. Laiką ir datą galima pasirinkti pildant pristatymo detales. 

5. Prieš kiek laiko reikia pateikti užsakymą?

Užsakymą paprastai reikia pateikti likus trims valandoms iki pristatymo laiko (Pirmadie.nį-Šeštadienį). Jei norite pristatymo Sekmadienį, užsakymą vėliausia reiktų pateikti iki tos savaitės šeštadienio 18.00. Jei reikia pristatyti gėles skubiai, prašome susisiekti su mumis ir jei nebūsime labai užsiėmę, galėsime užsakymą įvykdyti per valandą ir greičiau (priklauso nuo užsakomų gėlių). Mūsų tel. +37060029055

6. Ar galite prie puokštės pridėti dovanėlę (saldainių,tortą, šampano ir t.t)?

Pirkdami gėles galite iš mūsų pirkti ir mūsų parduotuvėje esančių saldainių ir pliušinių meškučiu. Jei norite, kad pridėtume kokią kitą dovanėlę, prašome, susisiekti su mumis ir mes galėsime už Jus nupirkti ir pridėti pageidaujamą dovanėlę. 

7. Kas atsitiks jei nepavyks pristatymas?

Nepavykus pristatymui visada bandome susisiekti su gavėju ir išsiaiškinti kur jis yra ir kaip būtų įmanoma pristatyti gėles. Jei gavėjas tuo metu bus tame pačiame mieste kaip, kad buvo užsakytos gėlės, nuvešime gėles ten kur yra gavėjas. Iš esmės padarome viską, kad vienaip ar kitaip gėlės būtų pristatytos. Blogiausiu atvėju susisieksime su užsakovu ir suderinsime ką reiktų daryti toliau. Labai svarbu palikti teisingus kontaktinius telefono numerius, tiek gavėjo tiek užsakovo. 

Jums taip pat gali patikti

Pridėkite dovanėlę:

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: